Základní informace - Pravidla - O světě - Obecné znalosti
Archiv novinek
23.7.2010

Nepřehlednutelná zpráva

26. 7. 2010 uzavíráme přihlašování na N4.


Úč. poplatek ............... 200kč
Úč. poplatek + stan ..... 250kč
Jídlo ............................ 170kč

Autor: Đrake

17.7.2010

Aktualizace důležitých postav

Aktualizovány sekce Kriminální žívly a Klíčové postavy.


VE STANECH JE UŽ PLNO

Vyzva pro CPka

Autor: Đrake

2.7.2010

Teaser k Norgathu IV

Letos jsme pro vás poprvé připravili krátké motivační video k Norgathu. Užijte si ho ;-)
Pokud vám zlobí přehrávání (jako nám :-), stáhněte si celý soubor (pravý klik + uložit jako).

Autor: Haleth, Allegor, Elfin

1.7.2010

Aktualizace k N4

Aktualizována sekce Misto konání.


Poslední události v Harnothu:
Navzdory Aggarovu (snad zbožnému) přání, aby se situace uklidnila, záhadných událostí a neklidu spíše přibývá. Strach a nejistota z podivného Harnothského ovzduší se mísí se zmatkem způsobeným množstvím zpravidla nepodložených zvěstí z Norgathu. Skutečnost občas začíná splývat se spekulacemi, sotvakdo si ještě udržuje přehled o tom, co bylo pouze řečeno a co se skutečně stalo. Rozruch vzbuzují i podivné výpovědi některých jedinců, kteří tvrdí, že se setkali s dosti neobvyklými úkazy v lese. Nižší třída si oblíbila zejména příběh malého chlapce, který prý v lese potkal svou babičku, ačkoliv ta dávno leží na hřbitově.

Před týdnem z města nečekaně odcestoval jeden z váženějších šlechticů Ceorl de Ralg. Za normálních okolností by to někdo sotva rozebíral, bohužel se ale našli svědkové, co rozhlásili, že se těsně před odjezdem pohádal se svým přítelem Harethem de Vilio. Po takových zprávách nechybí mnoho, aby se rovnou začaly rozvíjet teorie o tom, že Ceorl bude po cestě napdaden a zabit, pokud vůbec skutečně odjel a Hareth de Vilio ho už dávno neodstranil.

K dovršení všeho došlo před dvěma dny k ohavné loupeži v jedné z budov na kraji lesa. Nikdo vlastně ani neví, co zmizelo, jisté ale je, že strážného našli viset za nohy na jednom ze střešních trámů. Přežil, jenže naprosto není schopen vypovídat, nejspíš ho udeřili do hlavy a ztratil paměť. Aggara loupež tak vytočila, že strážného okamžitě vyhodil a poslal ho domů na venkov. Za loupeží však zůstalo jméno – Hart. Našli ho na kusu papíru na místě činu. Tohle jméno je v Harnothu velmi dobře známé už víc než 20 let, totožnost jeho nositele však snad zná několik málo jedinců. Každopádně si nikdo nevzpomíná, že by se kdy pod nějký zločin podepsal. Loupež vnáší do Harnothu další stín, aby ještě více zakryl oči všem obyvatelům. Nebo žeby spíše leccos osvětlil? Proč by právě Hart nemohl stát za většinou podivných událostí posledních dnů? Do města prý brzy dorazí nebo již dorazil schopný vyšetřovatel najatý Aggarem osobně, aby celému městu odhalil pravou identitu zločince, jenž se pomalu stává legendou.


Herna: Jelikož v Harnothu to i přes obtíže poslední doby stále žije, v hospodě se rozmohl karban, kostky, popřípadě další vhodné hry, které si hráči vymyslí. Jestliže máte zájem se zapojit, přivezte si karty atd. Něco málo poskytneme, ale hodně nám pomůžete vlastním příspěvkem. Sázejte si a okrádejte se, jak chcete, nicméně najde-li se zájemce, který by si z chtěl z hospody udělat vlastní podnik a pobírat provizi ze všech her, rádi mu to umožníme (oficiálně bude vystupovat jako provozovatel).

Dovednosti: Jestliže to nestihnete udělat doma, můžete si vybrat dovednosti své postavy z pravidel v hospodě. Zde vás prosíme, abyste pravidla z hospody neodnášeli.

Autor: Đrake

1.7.2010

Informace o N4

Pro organizaci považujeme za zásadní, aby nám co možná nejvíce lidí dalo co nejdříve vědět, jestli přijedou. Stačí nějak stručně, bez historie. Jestliže to tak do týdne nezačne vypadat, že lidi mají o akci zájem (jako se to zdálo dosud), mohli bychom být nuceni Norgath ZRUŠIT, protože bychom nebyli schopni z účastnických poplatků uhradit pronájem tábora.

V souvislosti s tím předesílám, že pokud nepřijede dost hráčů, zvýší se účastnický poplatek o 50-100 Kč. Doufám ale, že to nebude nutné a zároveň to pro nikoho nebude představovat nepřekonatelnou překážku

Dále, vzhledem k malému počtu organizátorů a v zájmu zkvalitnění hry vážně uvažujeme o zkrácení Norgathu na večer + 2 herní dny, termín se tedy pravděpodobně změní na 2.-5.8. 2010 (Předpokládám, že zejména pro účastníky FT půjde o poměrně příjemnou změnu).

Omlouváme se hráčům, kteří se na akci těší a chybí jim informace na stránkách, v nejbližší době do toho praštíme, nebojte se :-) Ale prosím, prosím, dejte o sobě vědět a věřte, že nás to nesmírně povzbudí!! ;-)

Autor: Elfin


21.3.2010

Přihlašování na N4

Prolog ZDE

Spuštěno přihlašování na Norgath IV: Provizorium.

Autor: Đrake


>
7.3.2010

Další aktualizované sekce

Aktualizovány sekce Popis, Obchod a Politika.
Zpřístupněna sekce Články.

Autor: Đrake


17.1.2010

Aktualizace informací ke 4. ročníku

Aktualizovány sekce Frakce a Klíčové postavy.

Autor: Đrake
30.7.2009

Epilog k N3

Doplnili jsme závěr k letošnímu ročníku N3.

Autor: Valandil

28.7.2009

Nové galerie

Doplněna sekce Galerie.

Autor: Đrake

16.7.2009

Charakteristika postav

Ke stažení


Přejeme příjemnou cestu. Už se na Vás těšíme....

Autor: Đrake

13.7.2009

Poslední možnost

14. července ukončujeme přihlašování na stravování v hospůdce Kel Namhad.


15. července ukončujeme přihlašování.


Účastnický poplatek: 200kč | Poplatek za stravu: 200kč

Autor: Đrake

8.7.2009

Registruj se!

Pokud již víte, že byste rádi jeli na Norgath, co nejdříve se přihlašte a pošlete historii.


Úprava sekce rasy.
O světě / Rasy

Autor: Đrake

27.6.2009

Překvapení!!!

Autor: Đrake

26.6.2009

Třetí velká aktualizace

Přidání několika důležitých osobností
Obecne znalosti / Klíčové postavy


Aktualizace sekce DOVEDNOSTI
Pravidla / Dovednosti

Autor: Đrake

24.6.2009

Druhá velká aktualizace

Přidána mapa Norgathu
O světě / Popis


Přidána sekce Klíčové postavy
Obecne znalosti / Klíčové postavy


Přidána pravidla pro herní dobu.
Pravidla / Herní doba
(připravujeme dovednosti)

Autor: Đrake

4.6.2009

Okultistický koncil v Kel Namhadu

Během posledních dní zaznamenali mágové neobvyklé výkyvy magie; nemuseli dlouho pátrat po příčině. Ve větších městech se objevily slohově i vzhledově svérázné pozvánky na jakýsi okultistický koncil. Zatím se nepodařilo zjistit, od koho tato idea pochází, rozhodně však půjde o tvora nadaného obrovskou magickou mocí; ze známých fenoménů připadají v úvahu jen Char a Gorthos (navíc kolují zprávy o jejich neshodě). Vývěsky jdou s jistými obtížemi odstranit, po dvou či třech dnech se přesto objeví na původním místě.


Autor: ...

4.6.2009

První velká aktualizace - další změny

Přidány pravidla pro smrt a pro typy útoků.
Pravidla


Zaktualizována sekce náboženství a zákony.
O světě

Autor: Đrake

21.4. 2009

Spuštěn nový web Norgath 2009

Termín Norgathu III byl stanoven na 20.-24.7. 2009!
Dneškem je spuštěno příhlašování.

Stránky bohužel zatím nejsou plně funkční, ale již zde naleznete základní informace k Norgathu III. Základní informace | O světě - frakce

Autor: Drake