Základní informace - Pravidla - O světě - Obecné znalosti
Místo konání
...

O místě neherně - důležité informace

Město Třemošnice se nalézá ve Východních Čechách, přibližně 25km od Chrudimi. Jeho umístění na mapě si můžete prohlédnout tady.


Cesta:

Do Třemošnice lze cestovat autobusem i vlakem. Vlakové spojení se omezuje na tra� Třemošnice-Čáslav. Z autobusového, popř. vlakového nádraží je nutno pokračovat pěšky do tábořiště vzdáleného přibližně 1,5km.


Popis cesty z nádraží:

Vlakové nádraží se nachází vpravo od hlavní silnice ve směru příchodu k tábořišti. Po vystoupení z vlaku se vydejte podél kolejí dál a po chvíli vyjdete na autobusové nádraží. Polevé ruce budete mít silnici, po které budete pokračovat dokud poněkolika desítkách metrů nepřejdete most přes Zlatý potok. Hned za mostem zahnete doprava. Ulice, kterou jste se vydali, vás zavede až k lesu. Budete míjet kulturní dům, stadion a školu. Do lesa nevstoupíte. Zahnete vpravo a půjdete po cestě po kraji lesa, pak přes louky a dostanete se k řece. Tábor je za mostem přímo před Vámi.


Zázemí:

Jako zázemí poslouží táborová základna, kterou poskytují skauti. Její součástí je WC, polní kuchyně, cisterna s pitnou vodou. Je stanovena cena 30Kč/osoba a den. To znamená, že účastnický poplatek bude činit 150Kč + cca.50Kč, které využijeme k nákupu herních věcí apod.


Je možnost zamluvit si jeden z podsadových stanů pro DVA. Stačí nás kontaktovat na náš email norgath@seznam.cz. Jen do naplnění kapacity samozřejmě ;).
Letos to vypadá, že budeme mít přibližně 12 podsadových chatek pro hráčě.Harmonogram:

Příjezd – přijíždět můžete od úterního poledne (26.7. 2011). Jakmile to bude možné, vyhledejte někoho z orgů v hospodě a zaregistrujte se, nechte se odškrtnout v seznamu hráčů (vyřídí se poplatky za účast i jídlo a pokud si zablokojute stan, tak vám ukážeme, které jsou volné k rozebrání). U registrace případně obdržíte nějaké osobní informace apod., pokud to bude potřeba.

Schvalování - Poběží od úterního odpoledne. Letos bychom rádi věnovali více času rozebrání vašich postav. Chtěli bychom si s každým hráčem krátce promluvit o jeho přestavě, jak postavu bude hrát a vyřešit případné nejasnosti. Zároveň vám schválíme (?neschválíme) zbraň. Pokud přijedete brzy, zkuste si na na schvalování udělat čas co nejdřív. Nechceme se doščkat toho, že se všichni hromadně dostaví hodinu před začátkem hry.

Začátek hry – večer 26.7. kolem 20:00 – neberte to příliš závazně, záleží na tom, jak rychle přijedou všichni hráči a na případných neočekávaných komplikacích. Hru zahájíme krátkým, převážně informativním proslovem a následnou scénkou. :-)

Konec hry – páteční odpoledne (29.7.) Po konci hry si dovolíme vás požádat o pomoc s úklidem, protože v sobotu musíme tábořiště brzy vyklidit a večer bychom si s vámi rádi povídali, místo abychom nestíhali odvážení věcí.

Odjezd – sobota – !! vemte prosím na vědomí, že tábořiště musíme uvolnit do 12:00 !!Technické informace:

Jídlo – ano, stejně jako v minulých letech nabízíme na Norgathu stravování, a to: večeři 26.7. + oběd a večeři 27., 28. a 29.7., dohromady tedy sedm teplých jídel. Zamlouvat si můžete vždy pouze všechna jídla, žádné složitosti typu „chci oba obědy, ale jen jednu večeři“ nevedeme z důvodů čistě praktických. Cena za kompletní stravování činí 250 Kč. (Minule se nám povedlo dobře využít různé slevy, uvidíme, jak letos...)

Jídelníček (změna vyhrazena): buřty na pivu (smažené žampiony), těstoviny se salámem, zeleninou a sýrem (bez salámu), fazolový guláš (bez párků), palačinky, kuře s chlebem (smažák). Jídla v závorce představují vege variantu. Pořadí upravíme až na místě.Autor: ...