Základní informace - Pravidla - O světě - Obecné znalosti
Přihlášení
...

Přihlášení na Norgath V

Seznam přihlášených

Pro Norgath V jsme se rozhodli zvolit formát založený na tzv. HP (hráčských postavách), protože věříme, že může výrazně vylepšit váš zážitek ze hry. V praxi to znamená, že si nemusíte vymýšlet vlastní postavu, ale podle stručného popisu si vyberete některou z námi poskytnutého seznamu. Stále se však ještě můžete rozhodnout pro jednu z následujících možností:

  • Zvolíte si roli kompletně připravenou organizátory. Po přihlášení k ní dostanete všechny zbývající dostupné informace. Nebudete muset nic vymýšlet, jediné, co si na akci připravíte sami, bude kostým. Od předpřipravených rolí můžete očekávat, že budou do příběhu zapadat nejlépe ze všech. V seznamu budou označeny červeně.
  • Rozhodnete se pro hrubě popsanou postavu, k níž ovšem patří nějaké neveřejné informace, které se dozvíte až po přihlášení, půjde nejspíš o několik málo bodů. Ty budou společně s veřejným popisem tvořit jakousi kostru, podle níž svou postavu dotvoříte. Příslušné role v seznamu označíme modře.
  • Vyberete si postavu, k níž nepatří žádné neveřejné informace, a dopíšete k ní propracovanou historii a popis charakteru. Postavy označíme zeleně.

Jestliže se vám výběr postav podle popisu vysloveně příčí a v žádném případě se sním nesmíříte, nebo si OPRAVDU myslíte, že by vám žádná z nabízených rolí nevyhovovala, neberte to jako důvod, proč nejet. Samozřejmě se můžeme nějak dohodnout na úpravě některé z postav, popřípadě vám i povolíme postavu vlastní. Všem ale silně doporučujeme si nějakou roli vybrat!

Systém HP považujeme za vhodný formát vzhledem k příběhu. Letos bychom totiž rádi navodili poněkud hustší atmosféru. Oproti minulým ročníkům by hra měla být o poznání intenzivnější. Proto vás prosíme, abyste s tím předem počítali a byli připravení investovat své hráčské schopnosti takovým způsobem, abyste sobě i ostatním připravili kvalitní zážitek.

V současné době na stránkách najdete 27 postav, další budeme ještě přidávat.

Jak se tedy přihlásit? Nejprve si ZDE vyberte postavu ze seznamu (její jméno pak napíšete do příslšné kolonky v přihlášce). Potom přejděte na stránku s přihlašovacím formulářem a vyplňte ho. Jesliže se vám špatně zobrazuje diakritika, přepněte si v prohlížeči kódování na UTF-8. Pokud to neuděláte, formulář nebude fungovat. Jednou za pár dní budeme kontrolovat seznam přihlášených a všem, kdo si vybrali modrou nebo červenou postavu, pošleme heslo k osobnímu profilu, kde najdou "tajné" informace. Pokud jde o dotváření zelených a modrých postav, samozřejmě bychom rádi předem věděli, co jste vytvořili. Své návrhy nám prosím pište na osobní profil, ať máme všechno hezky na jednom místě.

Několik poznámek k přihlašování:

  1. S těmi, kdo se s námi již na nějakých postavách předběžně domlouvali, se budeme domlouvat dále, bez ohledu na úpravu formátu.
  2. Chcete-li hrát vlastní postavu, napřed nám e-mailem pošlete návrh. Do kolonky "postava" v přihlášce pak napište "vlastní".
  3. Máte-li zájem jet jako CP, napiště do kolonky "postava" "CP".
  4. Jestli se vám hodně líbí některá postava, ale nějaký detail vám na ní vadí, napište nám a můžeme se domlvit, že postav pozměníme. (Pokud na onom detailu není postavená její úloha ve hře.) Jméno lze měnit bez omezení, ale msíme ho pak přepsat na stránkách.
  5. Podobný případ - pokud byste rádi hráli postavu, jejíž pohlaví neodpovídá vašemu, napište. U části postav na pohlaví nezáleží. Občas snad sami dokonce poznáte, u kterých.
  6. Kdyby se NÁHODOU stalo, že se nebyste se nedokázali vyrovnat s "tajným popisem" u modrých a červených postav, radši ho přepíšeme než abychom vám dávali jinou postavu. Většinou by vás tajný popis neměl příliš zaskočit, ale existje pár případů, kdy se můžete dozvědět něco jako, že vaše "hodná" postava ve skutečnosti krade.

Autor: ...