Základní informace - Pravidla - O světě - Obecné znalosti
Pravidla
...

Bezpečnost

Konzumace alkoholu

V rámci bezpečnosti všech hráčů není povoleno zapojovat se do hry pod vlivem alkoholu nebo jakýchkoliv psychotropních látek. Ideální by bylo, kdyby (..............) pouze večer, až se nebude tolik hrát.

Zakázáno je užívání ilegálních psychotropních látek a alkohol nesmí konzumovat osoby mladší 18 let!

Otevřený oheň

Na místě se nachází velké ohniště, kde se může rozdělávat společný oheň. Jinde nám prosíme ohniště nedělejte, louka, kde se stanuje, patří soukromníkovi, kterého by to asi nepotěšilo a v lese to samozřejmě nepřipadá v úvahu. Do lesa také nenoste louče, pokud budete potřebovat světlo, sežeňte si lucernu. To samé platí pro stany. Pokud potřebujete kouřit, tak rozhodně né v lese, ani ve stanech a pokud možno někde, kde vás nikdo nevidí.

Boj a úrazy

Boj může probíhat jen na místech relativně bezpečných, rozhodně ne na skalách nebo někde v rigolu ve křoví. Pokud si všimnete, že někomu z hráčů hrozí, že odněkud spadne a neví o tom nebo něco podobného, tak ho samozřejmě upozorněte.

Pokud by došlo k úrazu, je povinností každého se o zraněného postarat a okamžitě dát vědět organizátorům. Jestliže úraz způsobil přímo někdo z hráčů, má za zraněného zodpovědnost on.


Důležitá upozornění:

!Účastníky mladší 18ti let prosíme, aby upozornili rodiče, na jaký typ akce se chystají, že hrozí reálné nebezpečí úrazu, a aby zdůraznili, že se nejedná o dětský tábor. Organizátoři na účastníky nedohlíží, NERUČÍ za jejich bezpečnost a nepřebírají žádnou odpovědnost za jejich činy!

Každý je povinen doržovat zákony ČR.

Pamatujme na to, že se nacházíme v přírodě, na cizím pozemku. Nechceme dělat nepořádek a znečišťovat místní les. Lesáci by nás za to nepochválili.

Zpět
Autor: ...